Év végi összetartás az úszás jegyében

Eljött az év utolsó versenye,edzése,közös csapatépítő vacsorája.A Hód Úszó Se apraja-nagyja mindenki aktív részese volt az elmúlt pár napnak.7 versenyző még Kecskeméten a II. Cikluszáró Versenyen állt rajthoz,szintidő megúszása vagy javítás lehetőségeként. A verseny legkiemelkedőbb Hód-os eredményét Gál Olivér hozta,aki az 50 m férfi mellúszás döntőjében új évjáratos (18) országos csúccsal zárta az évet.Mellette Ugrai Panna, Lovas Gréta,Horváth Ákos,Barna Máté ,Mérai Janka és Szabó Marcell is csak egy-egy számot úszva 12 érmet szerzett,ebből 9 arany ,kettő ezüst és egy bronzérem.

Gál Olivér aranyérme új évjáratos csúcsot ér!

A csütörtöki nap ,kecskeméti sikerei mellett a vásárhelyi medencében a Béka és Delfin csoport ‘Házi Versenye” zajlott le,ahol a legfigyelemreméltóbb futam a Szülők bemutató úszása volt.A 10 lelkes és bátor szülő a ‘Majd én megmutatom” futamában ,kisebb ‘FINA”szabálytalanságokkal ,de sikeresen teljesítette az 50 méteres távot.(Külső segítségre nem volt szükség 🙂 A szülők próbája után a Béka ,majd a Delfin csoportosok küzdöttek meg játékos formában egymással

A szülői ,bemutató úszás résztvevői.Büszkék lehetünk rájuk !

A nap végén a Ficánka csoport búcsúztatta az évet.Az ovisokat játékos vetélkedők és váltó versenyek várták.

‘Ficánkák” versenyre készen!

A pénteki napon a szárazföldé volt a főszerep.Az egyesület előkészítő -Ebihal csoportja ,tornatermi ügyességi váltó versenyekkel búcsúztatta az évet.Az utolsó edzésen a szülők is részesei voltak a játékoknak.

Az Ebihal csoport ügyességi feladatokkal tarkított edzése.

A péntek délutánt, a Delfin-Cápa csoport csapatépítő vacsorája zárta,ahol a gyerekek az éves rövid évösszegző meghallgatása mellett ,megajándékozták egymást ajándékokkal.Az ajándékozás mellett, a jó kiérdemelt pizza sem maradhatott el.A gyerekek jó úszókhoz méltóan ,egy morzsát sem hagytak a tányérokon és az asztalon.