Egyéni csúcsokkal a kitűzött célok felé !

Jó százalékkal teljesítettek a Hód Úszó SE fiataljai a hétvégi XI. HÓD FAKTOR KUPÁN,már ami az egyéni csúcs döntéseket illeti. Mind a nagycsoport, mind a kis csoportok versenyzői 90% feletti eredményességet produkáltak!
Az egyéni csúcsok mellett,sikerült országos szintidőt teljesíteni több versenyzőnek is, valamint két versenyzőnek sikerült az országos ranglista élére kerülnie!
Csókay Miklós csoport:
Horváth Csongor volt a legeredményesebb aki 50 m mellúszásban ért el 4.helyezést,valamint Deák – Püspök Péter aki 50 m hátúszásban ért el 7.helyezést.
A legkisebb csoport nemrég kezdte el a versenyzést,ezért mindannyiuk teljesítménye gratulációra érdemes!
Olaszné Bajusz Andrea csoport: legeredményesebben szereplő versenyzők
 Lénárt Imre Bálint szerepelt,aki 100 m pillangóúszásban nem talált legyőzőre, 2. 50 m pillangón, 3. 400 m gyorsúszásban és mellette 4.és 5.helyezett
Nagy Olivér 50 m gyorsúszásban elért időeredménye nem csak az első helyezésre volt elég! Ideje béka korcsoportúként, delfin országos bajnoki szintet is jelent, valamint ranglista vezetői pozíciót!(Legtöbb LEN pontot elért korosztályos versenyző) E mellett 100 m gyorson 3. 50 m háton 5., 100 m háton 6.helyezett
Mérai Janka 50 m pillangón aranyérmes, 50 és 100 m gyorsúszásban 3.helyezett.
Hamvas Réka 50 m mellúszás, hatalmas egyéni csúcsot úszva 3.
Pontszerzők voltak még:Búzás Bende 100 m gyors 4. 200 gyors 6. 50 m hát 8.
Máté Hunor csoport:
Legeredményesebb versenyzők:
Lovas Gréta 100, 200 m mellúszás, 200 m gyorsúszás 1. helyezett 200 m vegyes 2. 400 m gyors 3.
Horváth Ákos 200 m pillangó győztese, időeredménye országos ranglista vezető pozíció ! 100 m pillangón 3.helyezés
Tésik Zsófia 50 m gyorsúszás 3. 200 m hátúszás 5.
A 27 versenyszámból 20 egyéni csúcsot úsztak a versenyzők!
Hollós Fruzsina, Oláh Viktor,
Kerekes Zétény, Korsós Katalin, Kürtösi Zsófia, Barna Máté
A Hód Úszó SE csapata legközelebb az CXXI. Országos Felnőtt Bajnokságon áll majd rajthoz, Debrecenbe.