• /
  • Hód Úszó SE
  • /
  • Éremeső a Tavaszváró Nemzetközi úszóversenyen! Hazai környezetben volt sikeres a Hód Úszó Se

Sikeres és eredményes hétvégét zárt a Hód Úszó Se a saját rendezésű Tavaszváró Nemzetközi Nyílt Úszóversenyen.A csapatok versenyében a BVSC-Zugló és a Szegedi Úszó Egylet után a III. helyen végzett az egyesület 666 ponttal. A két napos megmérettetésen összesen 59 érmet szereztek sportolóink,melyből 25 arany,19 ezüst,és 16 bronzérem.A versenyen magas számban dőltek meg egyéni csúcsok,aranyjelvényes szintek és országos bajnoki szintidők.

A csapat legeredményesebb versenyzője Ugrai Panna volt aki 10 -szer lett a legjobb korosztályában és egyszer második. Mellette Kis Noel 8-szor,Horváth Ákos,Forján Anna Bojána ,Lénárt Imre Bálint 6-szor ,Vörös Dénes 5-ször,Mag Gergő,Szabó Marcell,Tésik Zsófia 3-szor,Batta Orsolya ,Hamvas Réka,Nagy Olivér,Mérai Janka 2-szer,Gál Olivér ,Tót Emma,Vörös Nándor pedig egyszer állhatott a dobogóra.

Pontszerzők voltak: Vörös Nándor,Tót Emma,Vörös Dénes,Batta Orsolya,Kis Lara,Horváth Henrik,Mag Gergő,Gál Olivér,Matejdesz Máté,Rácz László,Dohányos Annamária,Forján Anna,Hamvas Réka ,Kis Noel,Mérai Janka,Lovas Gréta,Csatlós Flóra,Hamvas Rebeka ,Paku Melissza,Szabó Marcell,Nagy Olivér,Ágoston Máté ,Lénárt Zsófia Irén.

Fotók : Tésik Attila és Magné Varró Renáta