KÉT HELYSZÍNEN IS REMEKELTEK ÚSZÓINK !

A mai napon két helyszínen is bravúrosan teljesítettek a Hód Úszó Se versenyzői.
1. Öt versenyző Gyöngyösön a Dr. Csépe György uszodában vett részt az uszonyosúszók országos diákolimpiáján,ahol négy bajnoki címet is sikerült megszerezniük ‘B”kategóriában!

Lénárt Imre Bálint I. korcsoportban(Klauzál Gábor Ált. Isk) , 50 és 100m gyorson is diákolimpia bajnok lett!

Burai Boglárka is kétszeres diákolimpiai bajnok lett 5.korcsoportban(Csanádi Árpád Gimnázium és Ált. Isk) szintén 50 és 100m uszonyosgyorsúszásban!

Kétszer állhatott a dobogó második fokára Mérai Janka 1.korcsoportban (Liszt Ferenc Ált. Isk) , aki az egy évvel idősebbekkel versenyezve érte el ezt az eredményt!

Mellettük Csuka Noel (Szent István Ált. Isk) 50m uszonyosgyorsúszásban 2.korcsoportban az egy évvel idősebbekkel 20.hely 100 m uszonyosgyorsúszásban 19.helyet szerezte meg.
Kopornyik Katalin (Varga Tamás Ált. Isk) 2.korcsoportban(szintén egy évvel idősebbekkel) , 50m uszonyosgyorsúszásban
15.hely, 100m uszonyosgyorsúszás 13.helyezet lett.

Lovas Gréta a Magyar Úszó Szövetség utánpótlás programjának keretében, a Jövő Bajnokai Dél – Alföld régió válogatottjakén, az ausztriai Welsben 2 arany és 1 bronzérmet szerzett a 47. International Speedo Meeting versenyén!