Úszó Országos Bajnokság 3.Nap

A Debrecenbe zajló bajnokság 3. napján két Hód Úszó SE versenyző, Matejdesz Máté és Ugrai Panna állt rajthoz.
Matejdesz Máté 200 m mellúszásban a délelőtti futamokban 2:26, 06-ot úszva 18.helyen végzett,de visszalépések miatt délután újabb lehetőséget kapott az úszásra. Máté a ‘B” döntőben a délelőtti idején javítva 2:25,26 időeredménnyel a 12.helyen zárt.
Ugrai Panna, biztató 200 m vegyesen elért eredménye után, 200 m hátúszásban is jó formát mutatott. A délelőtti futamban 2:16, 71-es időeredménnyel a 7.helyen kvalifikálta magát a délutáni döntőbe, ahol a délelőtti idején javítva 2:16,40 – et úszva 6.helyet szerezte meg!
A szám bajnoka Burián Katalin (BVSC-ZUGLÓ) lett 2:08,50
Máté Hunor edző értékelése : 3.nap
‘ Máté javított az előfutamban elért eredményén így egy hellyel előre lépett délután.
Panna egy nagyon erős mezőnyben bizonyított , a reggeli úszása is új egyéni csúcs volt és délután ebből még faragni tudott”
GRATULÁLUNK A VERSENYZŐINKNEK! 👏
A szombati nappal, utolsó verseny napjához érkezett a bajnokság. A mai nappal, mindhárom Hód Úszó SE versenyző rajthoz áll.