VII.Várfürdő Kupa ,Gyula

Immár 7. alkalommal rendezték meg Gyulán a Várfürdő Kupát ,mellyel egyben minden idők legeredményesebb magyar úszóedzőjére ,Széchy Tamásra emlékezünk. A Hód Úszó Se a tavalyi eredményén ismét javítva (8.hely),a 16 egyesület közül, 20 versenyzővel ,a csapatok összesített pontversenyében az 5.helyen zárt.A versenyzőknek felmérő állomás volt ez a verseny melyre ‘edzésből ” jöttek,ennek ellenére sok egyéni csúcs született. Versenyzőink összesen 27 érmet szereztek,melyből 12 arany,6 ezüst és 9 bronzérem.A dobogós helyezések mellett még, 12 pontszerző helyet értek el. Edzők: Olaszné Bajusz Andrea és Máté Hunor