+36 70 603 4980

hoduszok@gmail.com

6800 Hódmezővásárhely, Ady Endre u.1.

Tartalmasan telt a nyár a Hód Úszó SE kiválóságainak

Véget ért a nyár, a munka pedig ismételten megkezdődött a Hódoknál. A versenyzők újra használatba vették az uszodát, miután kipihenték magukat a megérdemelt „szabadság” alatt. De hogyan is telt a szünet a sportolóknak? Elmondják ők maguk!

Voltatok-e valamerre nyaralni?

Ugrai Panna: Idén nem mentünk nyaralni, hiszen építkezésben vagyunk. A Tisza-partot azért meglátogattam párszor! Elkezdtem a jogosítvány megszerzését és sok időt töltöttem a családommal.

Horváth Ákos: Egy hetet töltöttem el Szlovéniában a családommal, illetve előtte pár napot voltam a Balatonon a barátnőmmel.

Kis Noel: Családdal és barátokkal voltunk nyaralni Görögországban. Túráztunk a Meteorákhoz, voltunk az Edessa vízesésnél és Porázban. Fürödtünk a tengerben, suppoztunk, kipróbáltuk a jet-skit a buggy-t és a motorcsónakos ejtőernyőzést is. Azért bulizni is volt időnk a nyaralás alatt, egy jó görög esten is voltunk.

Milyen fajta kiránduló vagy? A vízparton sütteted a hasad, vagy városnézés, túrázás az eseted?

Ugrai Panna: Inkább a hegyekben szeretek túrázni.

Horváth Ákos: Mondhatni mindkettő, nagyon szeretek a tengerparton napozni, aludni. Azonban ha egy túra van betervezve, arra is szívesen elmegyek. Szeretek időt tölteni a természetben.

Kis Noel: Szeretek aktívan kikapcsolódni, jó a pihenés, de legyenek programok is.

Ha egy helyet választhatnál, hova mennél el nyaralni/pihenni a legszívesebben?

Horváth Ákos: Egyszer nagyon szeretnék eljutni a Hawaii szigetekre.

Kis Noel: Több álomhelyem is van: Maldív-szigetek, Tenerife, Dubaj

Egy lakatlan szigetre, kit és mit vinnél magaddal nyaralni?

Ugrai Panna: A tévémet és egy szakácsot, hogy főzzön rám valaki!

Horváth Ákos: A barátnőmet hisz vele sose unatkozok és egy ágyat.

Kis Noel: A barátnőmet és a telefonomat.

Hiányzott-e az úszás?

Ugrai Panna: Jól esett egy kis pihenést, de azért mégis csak a vízben érzem jól magam, így örültem, hogy újra csobbanhattam  edzésen.

Horváth Ákos: 3 hetünk volt pihenni az országos bajnokság után. Őszintén szólva 2 hétig nagyon élveztem a semmittevést, de a 3. hétre már hiányzott a testmozgás. Mikor Hunor írta, hogy kezdünk örültem neki.

Kis Noel: Mindig kell egy kis kikapcsolódás. Ezt a pár hetet ki is használtam, próbáltam feltöltődni testileg és szellemileg is. Úgy érzem, hogy ez sikerült és most, hogy megkezdődtek az edzések, teljesen frissnek érzem magam.

Rólunk írták:


Kapcsolat:


+36 70 603 4980

hoduszok@gmail.com

6800 Hódmezővásárhely,

Ady Endre u.1.